MUZIEKVERENIGING MEIERIJSTAD VIERT DE VRIJHEID

Aankomend weekend en de periode daaropvolgend herdenken we in Meierijstad het feit dat we 75 jaar geleden zijn bevrijd. In alle kerndorpen van de gemeente zal dat op grootste wijze worden gevierd. In Sint-Oedenrode gebeurt dat o.a. met een tweedaags feest op zaterdag 14 en zondag 15 september op het plein voor de Martinuskerk “Dansen voor de Vrijheid”.

 

Muziekvereniging Meierijstad zal in twee kerndorpen te horen zijn tijdens de bevrijdingsfeesten. Op zaterdag 14 september spelen zij op het kerkplein in Sint-Oedenrode tussen 18.30 en 19.30 uur, met veel feestelijke muziek, waarop naar hartenlust kan worden gedanst. Swing, Rock ’n Roll, Disco, alles komt voorbij.

 

Op dinsdag 17 september zal er in Eerde een officiële herdenking plaatsvinden, exact 75 jaar na de eerste landingen van parachutisten. Deze herdenking vindt plaats vanaf 19.00 uur bij de Eerdse Molen. Muziekvereniging Meierijstad zal de muzikale omlijsting van deze herdenking verzorgen.